جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تسریع ساخت جاده خوی-سلماس- ائواوغلو براساس مصوبه هیئت‌دولت در آذربایجان‌غربی

   

   ایلنا: معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از تسریع ساخت جاده خوی-سلماس- ائواوغلو براساس مصوبه هیئت‌دولت در آذربایجان‌غربی خبر داد.

  تسریع ساخت جاده خوی-سلماس- ائواوغلو براساس مصوبه هیئت‌دولت در آذربایجان‌غربی

  به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، شهیندخت مولاوردی که بعنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهوری در سفر به استان آذربایجان‌غربی در جلسه شورای اداری خوی سفر کرده، اظهار داشت: امیدواریم آثار و برکات سفر کاروان تدبیر و امید برای آذربایجان‌غربی و شهرستان خوی مفید و مثمرثمر باشد.

  وی افزود: سفرهای ریاست‌جمهوری بعد از ماه‌ها برنامه‌ریزی و گزارش‌گیری‌ها از استان‌ها انجام می‌گیرد و این سفرها هم فرصتی برای توسعه استان‌ها و شهرستان‌هاست و هم فرصتی برای ارائه عملکردها و گزارش‌دهی روبه رو به مردم است.

  مولاوردی تصریح کرد: استان آذربایجان‌غربی با وجود ظرفیت‌های بسیار قابل‌توجه و بالایی که دارد، متاسفانه به دلیل ظرفیت‌مرزی و نگاه نادرست به این مقوله مغفول مانده درحالی‌که وجود مرز نعمتی بزرگ برای توسعه است.

  معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده افزود: آذربایجان‌غربی از نظر تنوع موادمعدنی در رتبه 3 کشور است که در آن 49 ماده‌معدنی وجود دارد اما فقط 5درصد این معادن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نظر مساحت رتبه 13 کشوری و با 100 هزار نیروی بیکار، 40 هزار فارغ التحصیل دست به گریبان است.

  وی ادامه داد: این استان به رغم وجود جاذبه‌های گردشگری متعدد که می‌تواند باعث ایجاد زیرساخت‌های شغلی برای قشر عظیم بیکاران باشد، مورد غفلت دولت‌ها در گذشته واقع شده است.

  معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در این سفر دولت به آذربایجان‌غربی 40 طرح مصوب می‌شود که ارزش ریالی آنها 100 میلیارد تومان است.

  مولاوردی افزود: برای شهرستان خوی نیز در حوزه‌های پایانه‌مرزی رازی و دوبانده کردن جاده قطور، تسریع در ساخت جاده سلماس-خوی- ائواوغلو، فاضلاب خوی با 68 میلیارد تومان و اتمام ساخت بیمارستان 164 تخت خوابی و بیمارستان آیت‌الله خویی در برنامه کاروان تدبیر و امید است.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 10 خرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : آذربایجان‌غربی ,وجود ,ساخت ,جاده ,استان ,افزود ,امور زنان ,ساخت جاده ,کاروان تدبیر ,فرصتی برای ,برای توسعه ,براساس مصوبه هیئت‌دولت ,ائواوغلو ب ,
  تسریع ساخت جاده خوی-سلماس- ائواوغلو براساس مصوبه هیئت‌دولت در آذربایجان‌غربی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر